تبلیغات X
دانلود آهنگ
Korean Strawberry Milk Recipe
قرص کلردیازپوکساید ۵
همکاری در فروش فایل درآمد برتر
آموزش آنلاین آیلتس
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
خرید بک لینک ارزان
پکیج کار

دلتاس از یکتاس - فراهم - پیش از شروع ،مقدمات کار را فراهم کنید s

دلتاس از یکتاس - فراهم - پیش از شروع ،مقدمات کار را فراهم کنید

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 54
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 53
» بازديد سال : 53
» بازديد کل : 53
» اعضا : 0
» مطالب : 22

فراهم - پیش از شروع ،مقدمات کار را فراهم کنید


تاریخ انتشار پست : 1400/10/19 بازدید : 0


همکاری صنعت لندتک و اینشورتک و چالش‌های پیش رو

ترکیب لندتک و اینشورتک چه منافعی برای حوزه‌ مالی دارد؟ می‌توان شرکت‌های متعددی را نام برد که در صنایع لندتک یا اینشورتک فعالیت می‌کنند؛ اما تلفیق این دو حوزه چه چالش‌هایی در پی دارد و به چه نتایجی خواهد انجامید؟ برای رسیدن به جواب این سؤالات ابتدا به تعریف این دو صنعت می‌پردازیم و در ادامه تأثیراتی را که روی هم دارند، بررسی می‌کنیم. در حال‌ حاضر نیز با توجه به تجربه‌ای که ازکی در صنعت بیمه داشته است، مشاهده می‌کنیم یکی از اصلی‌ترین موانع افراد برای استفاده از بیمه در همه جنبه‌های زندگی بحث هزینه و پرداخت است؛ بنابراین وجود راهکار پرداخت اعتباری می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

در اینجا تکنولوژی، شرکت‌ها و سرویس‌ها به کمک پرداخت و بحث‌های اعتباری می‌آیند و باعث بهبود چالش‌ها می‌شوند؛ چالش‌هایی مثل مسائل مرتبط با ریسک، بازپرداخت اقساط، تشخیص محل مصرف اعتبار و نحوه اختصاص‌ میزان اعتبار به فرد. پیش از این صنایع پایه مالی در حوزه‌ تکنولوژی رشد زیادی نکرده بودند؛ این موضوع باعث ایجاد برخی شرکت‌ها در صنعت بیمه شد که به‌واسطه استفاده از تکنولوژی، دسترسی مردم را به این خدمات راحت‌تر کنند. از طرف دیگر به واسطه همکاری با پذیرندگان، امکان خرید اقساطی محصولات (در اینجا بیمه) را برای مشتریان و امکان فروش اقساطی را برای پذیرندگان (در اینجا شرکت‌های بیمه) فراهم می‌کند.

در این فرایند با کمک اطلاعاتی که از خرید مشتریان و رفتار پرداخت آنها به دست می‌آید، اعتبار مشتریان نزد بانک‌ها بالاتر می‌رود و ‌می‌توانند با سرعت بیشتری اعتبار بگیرند. با کنار هم قرار گرفتن تمام این موارد مشتری می‌تواند علاوه بر دریافت بیشترین میزان اعتبار ممکن، راهکارها و گزینه‌های متنوع‌تری هم پیش رو داشته باشد. خرید بیمه شخص ثالث علاوه بر اجباری‌بودن، پوشش‌های متنوعی هم دارد، ولی در شرایط مذکور تهیه پوشش‌های مناسب برای بیشتر افراد ممکن نیست. به‌طور مثال می‌توان از مقایسه بیمه‌ها، انتخاب بهینه بیمه برای پروفایل افراد و برآورد ساده قیمت بیمه با کمترین میزان اطلاعات نام برد.

قدس آنلاین

افزایش ۵ درصدی در تخصیص اعتبارات به صورت ماهانه برای پرداخت حقوق نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی از درخواست های مورد طرح در این جلسه بود که رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان در این خصوص عنوان کرد: این درخواست به آقای نوبخت طی نامه ای اعلام خواهد شد و همچنین همراه با نمایندگان و دستگاههای اجرایی استان خواهان تعیین تکلیف وضعیت نیروهای قراردادی از سازمان اداری و استخدامی کشور هستیم. به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، استاندار خراسان شمالی چهارشنبه شب در این نشست گفت: مقدمات کار تاسیس کارخانه لاستیک سازی بارز در  اسفراین انجام و زمین مورد نیاز سرمایه گذاری در شهرک صنعتی این شهرستان واگذار شده است و امیدواریم و به زودی شاهد انتقال تجهیزات و ساخت واحدهای این کارخانه در اسفراین باشیم.

استاندار خراسان شمالی با تاکید بر این که حفظ و به روزرسانی سامانه نقشه جامع سرمایه گذاری مهم تر از ایجاد آن است، گفت: اطلاعاتی که در این سامانه بارگذاری می شود برای توسعه سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران مختلف بسیار مهم است و بنابراین باید تغییرات احتمالی در سریع ترین زمان ممکن وارد سامانه شود. محمد رضا صالحی در خصوص برخی مباحث مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اختلاف نظر مدیران و مسئولان ارشد استان در ترسیم آینده اقتصادی استان مطرح کرد: بحث ها و مناظرات اعضاء در جلسات مختلف به معنای اختلاف و درگیری نیست و بلکه با هدف بهبود در پیشرفت امور و در راستای ملاحظات توسعه ای استان است.

آماده سازی نقشه جامع سرمایه گذاری و راه اندازی سامانه آن از دیگر خبرهای خوش این نشست بود که صالحی در این مورد گفت: نقشه جامع سرمایه گذاری با ارائه اطلاعاتی همچون زیر ساخت های موجود در هر منطقه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری دست مدیران را برای مباحث مرتبط با سرمایه گذاری بازتر می کند. در ادامه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز گفت: مدیران الفبای مباحث مالی را داشته و با اطلاعات کافی نسبت به ضوابط و دستور عمل ها سعی در تسریع روند امور داشته باشند و با تعریف فرآیندی مطلوب اسناد خزانه را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار پیمانکاران قرار دهند. وی اظهار داشت: در مباحث توسعه اقتصادی استان برنامه ریزی های بلند مدت باید مبتنی بر توسعه صنایع بزرگ استان و در برنامه ریزی های کوتاه مدت توجه به مشاغل ارزان قیمت مدنظر باشد که این دو موضوع مورد تاکید تمامی مسئولان، مدیران و نمایندگان استان است.

ساختار جدید وزارت صمت ظرفیتهای کمک به عرصه تولید را فراهم کرد

فعالان این حوزه پیشنهاداتی از جمله توجه به توسعه برندینگ، مبارزه حداکثری با قاچاق کالا، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، ارایه مشوقهای صادراتی برای حضور در بازارهای جهانی، ساماندهی واردات و صادرات با دخیل دادن عوامل صنعت و توسعه زیر ساختهای فعالیتی را مطرح کردند. وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تامین مالی زنجیره ای اشاره کرد و افزود: تامین مالی زنجیره ای(scf) را با هفت بانک عامل شروع کرده ایم و تا پایان سال به سرعت توسعه خواهیم داد، با این روش حداقل ۳۰ درصد تامین مالی با استفاده از همین منابع موجود بیشتر خواهد شد. نگاه و‌ توجه ویژه به بخش خصوصی در تصمیمات اتخاذ شده، برگزاری جلسات تخصصی برای حوزه چرم، ایجاد پنجره واحد برای تعامل با دستگاه های مرتبط از جمله محیط زیست، بروکراسی های زمان بر اداری و مدیریت و بازبینی تعرفه های ورودی از دیگر پیشنهادات مطرح شده بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تفاهم آنلاین به نقل از شاتا، سیدرضا فاطمی امین در نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی حوزه نساجی، پوشاک، کفش و چرم با بیان این مطلب، افزود: صنعت نساجی و پوشاک ظرفیتهای بسیار بالایی برای تحقق اهداف اشتغال و صادرات دارد. وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در ساختار جدید وزارت صمت یکپارچگی به وجود آمده است، اضافه کرد: تمامی موضوعات یک رشته فعالیت اعم از تولید، تجارت خارجی، مواد اولیه، قاچاق و …درون دفتر آن رشته فعالیت پیگیری می شود. فاطمی امین در خصوص دیگر مزایای این نوع جدید از تامین مالی، گفت: رصد این فعالیت به صورت ثبت فاکتورهای خرید و فروش در سامانه جامع تجارت انجام می شود و پرداختهای بانکی به ازای فاکتورهای صادره برای حلقه بعدی صورت می گیرد.

وزیر صمت به دیگر اولویتهای وزارت صمت در دوره جدید اشاره داشت و ادامه داد: جریان شفاف کالا را برای مبارزه حداکثری با قاچاق ورودی و مداخله حداقلی در قیمت گذاری و مدیریت بازار در دستور کار داریم. وی با اشاره به ظرفیتهای ساختار جدید وزارت صمت برای کمک به عرصه تولید، تصریح کرد: در ساختار جدید وزارت صمت، همه کسب و کارهای درون یک رشته فعالیت، اعم از صنف و صنعت تحت یک دفتر مدیریت می شوند. فاطمی امین در خصوص مدیران این ساختار نیز گفت: مدیران وزارتخانه در ساختار جدید، خود موضوعات مرتبط با کسب و کارها را لمس کرده اند و در این حوزه فعالیت داشته اند. وی در پایان با تاکید بر ضرورت هم اندیشی با فعالان بخش خصوصی و کسب نظرات آنها، گفت: نشست های هم اندیشی با فعالان اقتصادی به صورت منظم هر فصل تداوم خواهد یافت.

چگونه طالع بینی مسئولانه را تمرین می کنید؟

همانطور که سم رینولدز، ستاره‌شناسی که کار خود را به عنوان یک شکاک آغاز کرد و در هیئت مدیره سازمان بین‌المللی طالع بینی ISAR خدمت کرده است، اشاره می‌کند، حتی تجزیه و تحلیل شخصیت از طریق نمودار زایمان اساساً نوعی پیش‌بینی موضوعی است: «به دلیل نگاه کردن به شما شخصیت، [astrology] می‌تواند آنچه را که احتمالاً آشکار می‌شود، چیزی که احتمالاً با آن سروکار داریم، بیان می‌کند، بسط این گفته هراکلیتوس که «شخصیت سرنوشت است». همه اخترشناسانی که با آنها صحبت کردم، به عنوان یکی از دلایل کلیدی پیش بینی طالع بینی بر عوامل مخدوش کننده تاکید کردند هرگز، همیشه 100 درصد قطعی برنان می‌گوید: «مردم تصورات غلطی دارند مبنی بر اینکه ستاره‌شناس به یک توپ کریستالی نگاه می‌کند و آینده را کاملاً به تصویر می‌کشد، اما در واقع طالع بینی این نیست.

برخی از سازمان‌های نجوم‌شناسی حرفه‌ای تلاش می‌کنند تا از طریق قوانین اخلاقی به این مسائل بپردازند، اما از آنجایی که هیچ نهاد حاکمیتی وجود ندارد که چه کسی بتواند یا نمی‌تواند خود را منجم بخواند، چنین کدهایی در ظرفیت خود برای حاکمیت در تمرین‌کنندگانی که رفتار غیرمسئولانه دارند محدود است. تابورن، یک اخترشناس متمرکز بر برنامه ریزی، پیش بینی را فراهم می کند که “با داشتن ایده ای از الگوهای آینده، زمینه سازی بیشتری در زمان حال فراهم می کند”، از جمله هدیه گرانبها سازماندهی زندگی. طالع بینی ها به این ترتیب عمل می کنند، مانند پیش بینی های سال آینده و ورود سیاره ها، و اغلب دقیقاً همان چیزی است که در مشاوره های یک به یک بین اخترشناسان و مشتریان آنها اتفاق می افتد.

این می‌تواند شامل تکرار دوره‌ای مشکلات قافیه‌سازی باشد، مانند عودهای سلامت روانی یا جسمی، موضوعات حساسی که هر زمان که در جلسات مشتری به وجود می‌آیند نیاز به شفقت ماهرانه دارند. اخترشناسان بدون آموزش عمدی در مهارت‌های مشاوره یا تمرین آگاهانه از آسیب، حتی آن‌هایی که بهترین نیت‌ها را دارند، به جای حمایت از مشتریان، خطر آزار ناخواسته مشتریان خود را دارند. پیش‌بینی‌های نجومی بیشتر به‌صورت موضوعی یا کهن‌الگوی آینده را توصیف می‌کند تا مشخص، و اکثریت قریب به اتفاق پیش‌بینی‌های اخترشناسی امروزی در این دسته قرار می‌گیرند. پالاس آگوستین، نویسنده-اخترشناس، می‌گوید: «وقتی در حال بررسی چرخه‌های نجومی تاریخی و زندگی‌نامه‌ای هستیم، مهم است که ببینیم این تکرار کجا اتفاق می‌افتد.

مقدمات طرح تفکیک پسماند از مبدأ با استفاده از نرم افزارهای ویژه در اراک فراهم شد

سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک با بیان اینکه به طور میانگین در این مدت هر یک و نیم ماه یک بار، یک جذب سرمایه‌گذار در این شهر جذب شده، اظهار داشت: جذب این سرمایه‌ها در طرح پارکینگ طبقاتی و تجاری آفتاب، فاز اول بازسازی خیابان طرح فردین‌پور، پیاده‌راه بلوار قدس، باشگاه بیلیارد پارک شهید باهنر، سرویس‌های بهداشتی، طرح تفکیک از مبداء، مرمت و بازسازی رستوارن کوهپایه پارک امیرکبیر، ایجاد مجموعه آبزیان در پارک شهر و ایجاد جایگاه سوخت تک سکو در پنج نقطه و مرمت و بازسازی استخر شهرداری اراک صورت گرفته است. وی گفت: در راستای اجرای این طرح اس ام اس‌هایی از شرکت مخابرات به اهالی این منطقه برای نصب یک نرم‌افزار ارسال می‌شود که مردم می‌توانند نرم‌افزار را نصب و هر زمان که پسماندهای خشک آنها جمع‌آوری شد از طریق این نرم‌افزار اطلاع رسانی کنند و خودروها و موتورسیکلت حمل پسماند به در منازل آنها مراجعه و در لحظه قیمت پسماندهای خشک را محاسبه و پول آن را به حساب خانوارها واریز می‌کنند.

سید «فرامرز مهاجرانی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سرمایه‌گذار این طرح جذب شده و قرارداری در این راستابه مدت سه سال با سرمایه‌گذار منتخب منعقد شده که ارزش سرمایه‌گذاری طرح در سال اول و دوم هر کدام ۸۰ میلیارد ریال و سال سوم یکهزار و ۱۰۰ میلیارد ریال است. سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک با بیان اینکه اجرای این طرح نقش موثری در رسیدن به اهداف شهر هوشمند دارد، افزود: پیش‌بینی شده در صورت عملکرد خوب سرمایه‌گذار در منطقه علم‌الهدی، این طرح در تمام نقاط کلانشهر اراک اجرا شود. وی تصریح کرد: سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک در طول ۱۸ ماه گذشته موفق به جذب ۱۰ سرمایه‌گذار برای این شهر شد که فعالیت این سرمایه‌گذاران برای شهرداری اراک پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال ارزش افزوده ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح مقرر شده سرمایه‌گذار ۱۲ خودرو و چهار دستگاه موتورسیکلت برای جمع‌آوری پسماندهای خشک شهر اراک خریداری کند که تاکنون هفت دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت آن تهیه شده است. وی اظهار داشت: رونمایی از ناوگان حمل و نقل خودرویی این طرح انجام و فعالیت این سرمایه‌گذار به زودی و با اجرای طرح نمونه آزمایشی در منطقه علم‌الهدی اراک اجرا می‌شود. کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه بیش از ۶۲۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

سردار قاآنی: زمینه انتقام از آمریکایی‌ها را در خانه‌هایشان فراهم می‌کنیم

قاآنی افزود: جنگ با طهارت مدافعان حرم با جنگی که آمریکا و رژیم صهیونیستی و یک مشت انسان کثیف برای رسیدن به اهدافشان برپا کردند متفاوت است، در شیوه آنان جوانانی با کمربند انتحاری در بازار و مسجد خود را منفجر می کنند و ده ها زن و بچه و پیر و جوان بی گناه را از بین می برند حال آن که شیوه جنگ شهدای مدافع حرم گویای طهارت و اخلاق اسلامی و انسانی آنهاست. وی ادامه داد: روز اولی که آمریکایی ها وارد این منطقه شدند به آنها اخطار دادیم وارد نشوید چرا که بیچاره می شوید اما گوش نکردند، ۲۰ سال در این منطقه جنایات کردند و در پایان ۲۰ سال،جنایت بزرگ ترور فرمانده بزرگ مقاومت شهید سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس و دیگر شهدای همراه آنان را در یک شب تاریک و به صورت بزدلانه مرتکب شدند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها ۲۰ سال برای افغانستان ارتش درست کردند اما این ارتش ۲۰ روز نتوانست مقاومت کند و در آن سوی منطقه رژیم صهیونیستی دور سرزمین اشغال شده خود ۶ متر دیوار می کشد با این حال در نبرد تابستان گذشته، مقاومت سه هزار موشک از غزه تحت محاصره به اسرائیل شلیک کرد و نزدیک به ۱۰۰ موشک در پایتخت این رژیم فرود آمد. قاآنی با بیان این که در روزگاران گذشته حرکت ناوهای آمریکایی حکومتها را سرنگون می کرد افزود: امروز فرماندهان نیروی دریایی آمریکا در جلسه خصوصی در حضور رییس جمهوری جنایتکار قبلی جمع شدند و گفتند ناوهای فرسوده ما در منطقه آهن پاره ای بیش نیست و اینها برای سلاح ها و موشکهای جبهه مقاومت به بهترین اهداف تبدیل شده اند.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نهادینه شدن مقاومت در ایران در همه زمینه‌ها اشاره کرد و گفت: بیش از ۴۰ سال است که در تحریم هستیم، تحریم ها محدود به سال‌های گذشته نیست، در همه دوره ها به اشکال مختلف تحریم اعمال شده است و هر روزی متناسب با شرایط، تحریم را به ما بیشتر تحمیل کردند و فشار آوردند. وی ادامه داد: امروز در فلسطین قهرمان، لبنان علمدار مقاومت، سوریه مقاوم، عراق مجاهد و در یمن مظلوم صدها هزار انسان در فرهنگ با طهارت مقاومت تربیت شده اند و اگر در یک نگاه کلی جبهه مقاومت را از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی ببینید متوجه می شوید چه طور قدم به قدم این جبهه جلو رفته و پیشرفت کرده است.

منبع

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد