تبلیغات X
دانلود آهنگ
Korean Strawberry Milk Recipe
قرص کلردیازپوکساید ۵
همکاری در فروش فایل درآمد برتر
آموزش آنلاین آیلتس
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
خرید بک لینک ارزان
پکیج کار

دلتاس از یکتاس - گزارش - گزارش 840623 گروه فن آوری s

دلتاس از یکتاس - گزارش - گزارش 840623 گروه فن آوری

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 54
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 53
» بازديد سال : 53
» بازديد کل : 53
» اعضا : 0
» مطالب : 22

گزارش - گزارش 840623 گروه فن آوری


تاریخ انتشار پست : 1400/10/20 بازدید : 0


معماری www nbpars.ir 09128380245

در ادامه به معرفی کامل پروژه کامل طراحی ساختمان شهرداری خواهیم پرداخت: مدارک موجود پروژه کامل طراحی ساختمان شهرداری       تمامی مدارک فنی     سایت پلان معماری هم به صورت اتوکدی هم به صورت رندر     پلان های مبلمان شده     نماها به صورت اتوکدر و هم به صورت رندر     برش های طولی و عرضی     رندرهای باکیفیت     ۲عدد شیت معماری (پوستر)     فایل psd لایه باز. دانلود,طراحی اتوکد ساختمان شهرداری,dwg     مطلب مفید     شهرداری موسسه عمومی و مستقل است که بمنظور اداره امور محلی از قبیل عمران،آبادی ،بهداشت شهر و تامین رفاه و آسایش اهالی شهر و بعنوان زیستگاهی مطلوب برای شهروندان تاسیس شده است و مردم در اداره این امور مستقیماً شرکت و دخالت دارند.

          پروژه کامل طراحی ساختمان شهرداری پروژه ای کامل با تمامی مدارک فنی          این پروژه در ۶ طبقه ( یک زیرزمین پلان طبقه همکف و  ۴ طبقه) طراحی گردیده است.   شهرداری دارای شخصیت حقوقی،استقلال مالی و اداری است و از خود دارای اموال ،بودجه ،درآمد ،حقوق ،تکالیف مخصوص و متمایز از دولت است. طراحی ساختمان شهرداری دارای اصول و ضوابط طراحی معینی می باشد که در این طرح با توجه به استانداردهای فضایی طراحی زیبا ایجاد شده است.         پروژه طراحی معماری مجتمع بزرگ مسکونی تجاری در زمینی با مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع طراحی شده است    در مجموع این پروژه شامل بخش یک برج تجاری یک برج مسکونی و پارکینگ طبقاتی می باشد محوطه این پروژه معماری نیز شامل زمین ورزشی پارک و محل بازی کودکان رستوران و یک استخر در محوطه می باشد   مدارک موجود در پروژه معماری مجتمع بزرگ مسکونی تجاری       مدارک فنی     رندرهای باکیفیت داخلی و خارجی     فایل سه بعدی (۳d  اسکیچاپ)   مدراک فنی       سایت پلان     پلان های فنی طبقات(برای هربخش به صورت جدا)     برش     نما     برش.

          پروژه برج اداری با تمامی مدارک طراحی در زمینی با مساحت ۵۱۰۰متر مربع طراحی شده است و در مجموع دارای زیر بنای ۱۶۲۰متر مربع می باشد این پروژه معماری در ۱۰ طبقه بر روی همکف طراحی شده است که داری فضاهای اداری خدماتی و رستوران و بخش های آموزشی می باشد     مدارک موجود در پروژه برج اداری با تمامی مدارک طراحی       پلان فنی     سایت پلان     نما     برش     نقشه تاسیسات     رندر های داخلی و خارجی با کیفیت    . دانلود,طراحی اتوکد معماری مجتمع بزرگ مسکونی تجاری,dwg       مطلب مفید   مرکز خرید یا پاساژ خرید یا مجتمع خرید در دوران گوناگونگذرهای، با جای دادن حجره‌ها و مغازه‌ها در درون خود نقش نوعی بازارچه یا مرکز خرید را ایفا می‌کردند، می‌گفتند.

منبع

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد